Timeless: Farro
Regular price $7.00
Unit price per
Farro is an ancient grain that is fantastic in grain salads, substituting rice, or stuffed in tomatoes or bell peppers. Nutty and chewy in texture and only a 20 minute cook time.
Unit price per
Farro is an ancient grain that is fantastic in grain salads, substituting rice, or stuffed in tomatoes or bell peppers. Nutty and chewy in texture and only a 20 minute cook time.
Open 12-4pm on Labor Day. Come in to see what our AC feels like and restock on cold liquids.